MiO MiVue 886
Wideo 10Zdjęcia 4 |
MiO MiVue 886 |
|
Topowy model ze wsparciem nagrywania wideo w wysokiej rozdzielczości 4K (3840x2160 pikseli przy 30 kl./s) i wszechwidzącą optyką o polu widzenia około 160°. Urządzenie nagrywa wysokiej jakości i wyraźne filmy w trybie zdjęć cyklicznych. W ciemności widoczność obrazu z rejestratora poprawia technologia Mio Night Vision Ultra. A w rozdzielczości Quad HD (2560x1440 pikseli) w pracy uwzględniono funkcję rozszerzania zakresu dynamicznego obrazu HDR.
Wideo w formacie Full HD można nagrywać na urządzeniu w trybie slow-motion (przy 120 kl./s). MiO MiVue 886 jest wyposażony w moduł GPS, dzięki któremu prędkość poruszania się i współrzędne lokalizacji są powiązane z sekwencją wideo. Jednocześnie na 3-calowym ekranie urządzenia wyświetlane są informacje o odległości i czasie do fotoradarów, a także podawane są ograniczenia prędkości na tym odcinku oraz dane o średniej prędkości interwału. Rejestrator DVR można sparować z gadżetami mobilnymi przez Wi-Fi lub Bluetooth. Po wyjęciu z pudełka model jest wyposażony w zdalny przycisk do szybkiego zabezpieczenia pliku przed nadpisaniem. Urządzenie obsługuje karty pamięci microSD do 256 GB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MiO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MiO.
Kup MiO MiVue 886
Wszystkie ceny 11 →MIO MiVue 886 Nagrywarka wideo Mio MiVue 886 | 942 zł |
Wideorejestrator MIO Mivue 886 | 1 042 zł |
Wideorejestrator MIO Mivue 886 5415N6800002 | 1 042 zł |
Wideorejestrator MIO MiVue 886 WiFi 5, GPS, BT, 4K 2160P HDR | 969 zł |