Młotowiertarka Milwaukee KANGO 750 S
Milwaukee KANGO 750 S
Tryby pracy:wiercenie udarowe, dłutowanie
Moc:1550 W
Energia udaru:11.9 J
Liczba udarów:2700 ud/min
Rodzaj uchwytu:SDS Max
Zasilanie:sieciowe (230 V)
Waga:8.2 kg
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne KANGO 750 S
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Milwaukee 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Milwaukee.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Milwaukee KANGO 750 S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Milwaukee Kango 750 S dłutownica elektryczna 1550 W SDS-Max Kango 750S/2 | 6 667 zł |
K 750S Młot wielofunkcyjny w klasie 7 kg MILWAUKEE K 750 S , nr. 400239523 | 4 374 zł |
Martillo Combinado 1550 W - SDS-Max - 119 J - AVS 4002395235193 | 3 981 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →