Młotowiertarka Milwaukee M12 H-0 (4933431355)
Zdjęcia 10 |
Milwaukee M12 H-0
akum. 2 szt.
2 Ah
akum. brakTryby pracy:wiercenie udarowe, bez udaru
Energia udaru:0.9 J
Moment obrotowy:32 Nm
Liczba udarów:5350 ud/min
Prędkość biegu jałowego:800 obr./min
Rodzaj uchwytu:SDS+
Zasilanie:akumulatorowe, 12 V, brak
Waga:1.6 kg
Model M12 H-0 jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i walizki, model M12 H-202C zawiera dwa akumulatory (2 Ah), ładowarkę i walizkę, model M12 H-402C zawiera dwa akumulatory (4 Ah), ładowarkę i walizkę
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne M12 H-0
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Milwaukee 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Milwaukee.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Milwaukee M12 H-0
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Milwaukee M12H-0 M12 Compact SDS 2 Mode młotek 12 V czerwony i czarny 4933 | 1 385 zł |
M12H-0 M12trade; subkompaktowy młot montażowy SDS+ MILWAUKEE M 12 H-0 , nr | 1 014 zł |
Milwaukee Kompaktowy młotek SDS 2 M12H-0 | 1 250 zł |
Modyfikacje Milwaukee M12 H-0
Ceny na Milwaukee M12 H-0 |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M12 H-202C | od 1 564 zł | 1 oferta | ||
Milwaukee M12 H-0 | od 1 014 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →