Lutownica Milwaukee M12 SI-0 (4933459760)
Wideo 5Zdjęcia 8 |
Milwaukee M12 SI-0 bez walizkiobudowa, bateria i ładowarka |
|
Czas nagrzewania - 15 s. W zestawie lutowie i kapsel.
Akumulator nie jest zawarta w pakiecie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Milwaukee 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Milwaukee.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Milwaukee M12 SI-0
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lutownica akumulatorowa 12V 400C M12 SI-0 Milwaukee MILM12SI0 | 511 zł |
Milwaukee Lutownica akumulatorowa 12V M12 SI-0 | 524 zł |
M12 SI-0 Lutownica Wersja zerowa urządzenia - bez akumulatora, ładowarki. | 709 zł |
Lutownica akumulatorowa Milwaukee M12 SI-0 12V 4933459760 | 835 zł |
M12™ Subkompaktowa lutownica akumulatorowa 400°C [MILWAUKEE] | 583 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Milwaukee M12 SI-0
Ceny na Milwaukee M12 SI-0 |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M12 SI-0 | od 511 zł | 5 oferty | ||
Milwaukee M12 SI-201C | od 780 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →