Piła szablasta Milwaukee C12 HZ-0 (4933411925)
Zdjęcia 3 |
Milwaukee C12 HZ-0 akum. brakwalizka (torba) / akum. 2 szt. 2 Ah |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Milwaukee 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Milwaukee.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Milwaukee C12 HZ-0
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Milwaukee C12HZ-0 M12 Naked Compact Hackzall bez baterii/ładowarki czerwon | 575 zł |
Piła szablasta Milwaukee C12HZ-0 12 V | 580 zł |
C12HZ-0 M12trade; subkompaktowa piła szablasta MILWAUKEE C12 HZ-0,nr. 4933 | 668 zł |
Piła szablasta MILWAUKEE c12hz-0, 12 V 4933411925 | 624 zł |
MILWAUKEE M12 Piła Szablasta C12 HZ-0 4933411925 | 571 zł |
Cechy kompletu:
- Model C12 HZ-0 - dostarczany bez akumulatora, ładowarki i walizki
- Model C12 HZ-202C - zawiera 2 akumulatory (2 Ah), ładowarkę i walizkę
Modyfikacje Milwaukee C12 HZ-0
Ceny na Milwaukee C12 HZ-0 |
---|---|---|---|---|
Milwaukee C12 HZ-0 | od 571 zł | 5 oferty | ||
Milwaukee C12 HZ-202C | od 933 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →