Młotowiertarka Milwaukee M12 CH-0 (4933441947)
Zdjęcia 17 |
Milwaukee M12 CH-0
Tryby pracy:wiercenie udarowe, bez udaru
Energia udaru:1.1 J
Liczba udarów:6575 ud/min
Prędkość biegu jałowego:900 obr./min
Rodzaj uchwytu:SDS+
Zasilanie:akumulatorowe, 12 V, brak
Waga:1.9 kg
Model M12 CH-0 jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i walizki, model M12 CH-202C zawiera dwa akumulatory (2 Ah), ładowarkę i walizkę, model M12 CH-402C zawiera dwa akumulatory (4 Ah), ładowarkę i walizkę
Wiertarka akumulatorowa dwufunkcyjna do wiercenia z udarem lub bez. Potrafi wykonywać otwory w betonie (do średnicy 13 mm), drewnie (do 13 mm), stali (do 10 mm) i innych materiałach konstrukcyjnych i wykończeniowych. Wiertarka udarowa Milwaukee M12 CH-0 ma kompaktowe wymiary i niewielką wagę (1,9 kg z akumulatorem). Posiada silnik bezszczotkowy, mechanizm udarowy 1,1 J, uchwyt SDS+ i podświetlenie zapewniające wygodną i bezpieczną pracę w warunkach słabego oświetlenia. W tej konfiguracji narzędzie dostarczane jest bez akumulatora i ładowarki. Wiertarka udarowa współpracuje ze wszystkimi akumulatorami klatkowymi z rodziny Milwaukee M12.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne M12 CH-0
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Milwaukee 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Milwaukee.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Milwaukee M12 CH-0
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Taladro 705 W - 2 Veloc - Portabrocas Autom 15-13 mm - Par Máx 60 Nm con e | 1 412 zł |
HD2E13R /S 2-biegowa wiertarka o mocy 705W MILWAUKEE HD2E 13 R /S ,nr. 493 | 1 489 zł |
Młotowiertarka Milwaukee Młotowiertarka 12V bez aku i ład M12CH-0 MILWAUKE | 998 zł |
Młotowiertarka MILWAUKEE, 12 V M12 CH-0 | 922 zł |
Martillo rotativo subcompacto SDS-Plus M12 FUEL - M12CH-0 M12CH-0 | 648 zł |
M12CH-0 M12 FUELtrade; kompaktowy młot montażowy SDS+ MILWAUKEE M 12 CH-0 | 1 227 zł |
Modyfikacje Milwaukee M12 CH-0
Ceny na Milwaukee M12 CH-0 |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M12 CH-202C | od 1 735 zł | 1 oferta | ||
Milwaukee M12 CH-402C | od 1 992 zł | 1 oferta | ||
Milwaukee M12 CH-602X | od 1 942 zł | 2 oferty | ||
Milwaukee M12 CH-0 | od 648 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →