Odkurzacz
Miele Complete C3 Total Care
Miele Complete C3 Total Care |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Miele 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Miele.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Miele Complete C3 Total Care
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Miele Complete C3 TotalCare EcoLine - Przewodowy odkurzacz workowy 550W z | 1 985 zł |
Miele Complete C3 TotalCare EcoLine - SGJP3 550W Szczotka do parkietów | 1 599 zł |
Odkurzacz workowy MIELE Complete C3 Total Care 10653510 Petrol - ZADZWOŃ - | 1 773 zł |
Odkurzacz workowy MIELE Complete C3 Total Care 10653510 Petrol - ZADZWOŃ - | 1 773 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości odkurzacza Miele Complete C3 Total Care:
- Rura teleskopowa ze stali nierdzewnej
PolecamyPorównaj w tabeli →