Пилосос
Miele Complete C3 Total Care
Miele Complete C3 Total Care |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miele 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miele.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miele Complete C3 Total Care
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Miele Complete C3 TotalCare EcoLine - Przewodowy odkurzacz workowy 550W z | 1 985 zł |
Miele Complete C3 TotalCare EcoLine - SGJP3 550W Szczotka do parkietów | 1 599 zł |
Odkurzacz workowy MIELE Complete C3 Total Care 10653510 Petrol - ZADZWOŃ - | 1 773 zł |
Odkurzacz workowy MIELE Complete C3 Total Care 10653510 Petrol - ZADZWOŃ - | 1 773 zł |
Додаткові функції і можливості пилососа Miele Complete C3 Total Care:
- Телескопічна трубка з нержавіючої сталі
РекомендуємоПорівняти в таблиці →