Microsoft All-in-One Media Keyboard (N9Z-00018)
Wideo 16Zdjęcia 2 |
Microsoft All-in-One Media Keyboard |
|
Klawiatura typu „wszystko w jednym”. Jest to klawiatura typu „wszystko w jednym”, która działa zarówno jako układ przycisków, jak i mysz. Miejsce klasycznej klawiatury NumPad zajmuje panel wielodotykowy (touchpad). Powierzchnia dotykowa umożliwia manipulowanie kursorem myszy, kopiowanie, wycinanie i przenoszenie plików, powiększanie i pomniejszanie itp. Klawiatura multimedialna Microsoft All-in-One z touchpadem nadaje się do podłączenia nie tylko do komputera stacjonarnego lub laptopa.
Ta klawiatura jest dobrze kompatybilna z konsolami do gier i Smart-TV. Model komunikuje się z systemem komputerowym poprzez adapter USB 2,4 GHz. Połączenie jest chronione protokołem bezpieczeństwa Advanced Encryption Standard (AES). Klawiatura posiada zarówno osobne przyciski szybkiego dostępu i ustawień multimediów, jak i klawisze wielofunkcyjne z możliwością alternatywnych działań, w połączeniu z Fn. Klawiatura z touchpadem wyposażona jest w dwie wymienne baterie AAA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Microsoft 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Microsoft.
Kup Microsoft All-in-One Media Keyboard
Wszystkie ceny 12 →Microsoft All-in-One Media Keyboard QWERTY - Black N9Z-00013 | 250 zł |
Klawiatura MICROSOFT All-In-One Media Keyboard N9Z-00022 | 140 zł |
Microsoft N9Z-00022 All-in-One Media Czarny | 158 zł |
Microsoft N9Z-00009 All-in-One Media Keyboard Multimedia, Wireless, Batter | 376 zł |