Opona letnia Michelin Pilot Sport 5 255/40 R20 101Y
Wideo 16 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Pilot Sport 5 255/40 R20 101Y 255/40 R20 101 Y 255/40 R20 104 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Sport 5 255/40 R20 101Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Pilot Sport 5 (255/40 R20 101Y) 938701 | 1 215 zł |
Opona Michelin 255/40R20 Pilot Sport 5 101Y - opony letnie 938701 | 1 004 zł |
Michelin Pilot Sport 5 ( 255/40 ZR20 (101Y) XL ) 938701 | 1 099 zł |
Michelin Pilot Sport 5 ( 255/40 ZR20 (101Y) XL ) | 1 112 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Pilot Sport 5 255/40 R20 101Y
Ceny na Michelin Pilot Sport 5 255/40 R20 101Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 5 255/40 R20 101Y | od 1 004 zł | 4 oferty | ||
Michelin Pilot Sport 5 255/40 R20 104Y | od 1 049 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →