Літня шина Continental ContiSportContact 5 255/40 R20 101Y
Відео 2Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiSportContact 5 255/40 R20 101Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiSportContact 5 255/40 R20 101Y
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental ContiSportContact 5 ( 255/40 R20 101Y XL AO ) 03519330000 | 1 051 zł |
Continental ContiSportContact 5 (255/40 R20 101Y) 03519330000 | 1 041 zł |
Opona Continental 255/40R20 ContiSportContact 5 101Y XL AO - opony letnie | 945 zł |
Continental ContiSportContact 5 ( 255/40 R20 101Y XL AO ) | 1 064 zł |
Opony letnie 255/40R20 101Y ContiSportContact 5 Continental | 924 zł |
Opony letnie 255/40R20 101Y ContiSportContact 5 Continental 2023 | 929 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiSportContact 5 255/40 R20 101Y
Ціни на Continental ContiSportContact 5 255/40 R20 101Y |
---|---|---|---|---|
Continental ContiSportContact 5 255/40 R20 101V | від 905 zł | 5 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 255/40 R20 101V Seal | від 996 zł | 9 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 255/40 R20 101W | від 914 zł | 6 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 255/40 R20 101Y | від 924 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →