Opona letnia Michelin Pilot Primacy 235/60 R16 100W
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Pilot Primacy 235/60 R16 100W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Primacy 235/60 R16 100W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Pilot Primacy ( 235/60 R16 100W WW 40mm ) 701389-40ww | 1 901 zł |
Michelin Pilot Primacy ( 235/60 R16 100W WW 20mm ) | 1 827 zł |
Michelin Pilot Primacy ( 235/60 R16 100W WW 20mm ) 701389-20ww | 1 772 zł |
Michelin Pilot Primacy ( 235/60 R16 100W WW 40mm ) | 1 961 zł |
Wideo recenzje
Polecamy