Opona zimowa Michelin Pilot Alpin PA5 215/55 R18 99V
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Pilot Alpin PA5 215/55 R18 99V 215/55 R18 99 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Alpin PA5 215/55 R18 99V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Pilot Alpin 5 (215/55 R18 99V) 396776 | 964 zł |
Michelin Pilot Alpin 5 ( 215/55 R18 99V XL ) | 978 zł |
Michelin Pilot Alpin 5 ( 215/55 R18 99V XL ) 396776 | 967 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Pilot Alpin PA5 215/55 R18 99V
Ceny na Michelin Pilot Alpin PA5 215/55 R18 99V |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Alpin PA5 215/55 R18 99V | od 964 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →