Opona zimowa Nokian Snowproof 2 SUV 215/55 R18 99V
Wideo 2Zdjęcia 12 |
Wybierz rozmiar opony
Nokian Snowproof 2 SUV 215/55 R18 99V 215/55 R18 95 T 215/55 R18 99 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nokian 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nokian.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nokian Snowproof 2 SUV 215/55 R18 99V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nokian Snowproof 2 SUV ( 215/55 R18 99V XL ) T432788 | 740 zł |
Nokian Snowproof 2 SUV (215/55 R18 99V) T432788 | 763 zł |
Nokian Snowproof 2 SUV ( 215/55 R18 99V XL ) | 746 zł |
Opona Nokian 215/55R18 Snowproof 2 SUV XL M+S 99V - opony terenowe T432788 | 719 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nokian Snowproof 2 SUV 215/55 R18 99V
Ceny na Nokian Snowproof 2 SUV 215/55 R18 99V |
---|---|---|---|---|
Nokian Snowproof 2 SUV 215/55 R18 95T | od 647 zł | 4 oferty | ||
Nokian Snowproof 2 SUV 215/55 R18 99V | od 719 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →