Opona zimowa Bridgestone Blizzak LM005 215/55 R18 99V
Wideo 16Zdjęcia 52 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak LM005 215/55 R18 99V 215/55 R18 99 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak LM005 215/55 R18 99V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 215/55 R18 99V XL EVc ) 15344 | 759 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 (215/55 R18 99V) 15344 | 756 zł |
Opona Bridgestone 215/55R18 LM005 99V XL - opony zimowe 15344 | 766 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 215/55 R18 99V XL EVc ) | 768 zł |
Opony zimowe 215/55R18 99V Blizzak LM005 Bridgestone 2022 | 692 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Blizzak LM005 215/55 R18 99V
Ceny na Bridgestone Blizzak LM005 215/55 R18 99V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak LM005 215/55 R18 99V | od 692 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →