Зимова шина Yokohama BluEarth Winter V905 215/55 R18 99V
Відео 4Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Yokohama BluEarth Winter V905 215/55 R18 99V 215/55 R18 95 V 215/55 R18 99 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama BluEarth Winter V905 215/55 R18 99V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yokohama BluEarth-Winter (V905) (215/55 R18 99V) R5655 | 495 zł |
Yokohama BluEarth-Winter (V905) ( 215/55 R18 99V XL BluEarth, RPB ) R5655 | 488 zł |
Yokohama BluEarth-Winter (V905) ( 215/55 R18 99V XL BluEarth, RPB ) | 494 zł |
Відеоогляди
Модификації Yokohama BluEarth Winter V905 215/55 R18 99V
Ціни на Yokohama BluEarth Winter V905 215/55 R18 99V |
---|---|---|---|---|
Yokohama BluEarth Winter V905 215/55 R18 95V | від 484 zł | 3 пропозиції | ||
Yokohama BluEarth Winter V905 215/55 R18 99V | від 488 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →