Opona zimowa Pirelli Winter SottoZero 3 215/55 R18 99V
Wideo 8Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Winter SottoZero 3 215/55 R18 99V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Winter SottoZero 3 215/55 R18 99V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Winter SottoZero 3 ( 215/55 R18 99V XL, MO ) 2428000 | 829 zł |
Pirelli Winter SottoZero 3 (215/55 R18 99V) 2428000 | 831 zł |
Opona Pirelli 215/55R18 SOTTOZERO SERIE III 99 V XL MO - opony zimowe 2428 | 742 zł |
Pirelli Winter SottoZero 3 ( 215/55 R18 99V XL, MO ) | 838 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Winter SottoZero 3 215/55 R18 99V
Ceny na Pirelli Winter SottoZero 3 215/55 R18 99V |
---|---|---|---|---|
Pirelli Winter SottoZero 3 215/55 R18 95H | od 899 zł | 3 oferty | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 215/55 R18 99H | od 675 zł | 3 oferty | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 215/55 R18 99V | od 742 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →