Opona zimowa Michelin Pilot Alpin PA4 255/45 R19 100V
Wideo 8Zdjęcia 15 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Pilot Alpin PA4 255/45 R19 100V |
|
Kierunkowy bieżnik Michelin Pilot Alpin PA4 (Pilot Alpin 4) zaprojektowany specjalnie dla pojazdów Porsche
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Alpin PA4 255/45 R19 100V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Pilot Alpin PA4 (255/45 R19 100V) 468752 | 1 255 zł |
Opona Michelin 255/45R19 PILOT ALPIN PA4 100V N1 - opony zimowe 468752 | 1 179 zł |
Michelin Pilot Alpin PA4 ( 255/45 R19 100V, N1 ) 468752 | 1 263 zł |
Michelin Pilot Alpin PA4 ( 255/45 R19 100V, N1 ) | 1 278 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Pilot Alpin PA4 255/45 R19 100V
Ceny na Michelin Pilot Alpin PA4 255/45 R19 100V |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Alpin PA4 255/45 R19 100V | od 1 179 zł | 4 oferty | ||
Michelin Pilot Alpin PA4 255/45 R19 104V | od 1 192 zł | 8 oferty | ||
Michelin Pilot Alpin PA4 255/45 R19 104W | od 1 138 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →