Opona zimowa Continental ContiWinterContact TS850P 255/45 R19 100T Seal
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiWinterContact TS850P 255/45 R19 100T Seal |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiWinterContact TS850P 255/45 R19 100T Seal
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental WinterContact TS 850P (255/45 R19 100T) 03555730000 | 1 219 zł |
Opona Continental 255/45R19 WinterContact TS 850 P 100T ContiSeal (+) - op | 1 119 zł |
Continental WinterContact TS 850P ( 255/45 R19 100T (+), Conti Seal, EVc ) | 1 283 zł |
Continental WinterContact TS 850P ( 255/45 R19 100T (+), Conti Seal, EVc ) | 1 299 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →