Opona zimowa Pirelli PZero Winter 255/45 R19 104V Tesla
Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli PZero Winter 255/45 R19 104V Tesla 255/45 R19 104 V 255/45 R19 104 V Tesla |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli PZero Winter 255/45 R19 104V Tesla
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli P Zero Winter ( 255/45 R19 104V XL Elect, PNCS, T0 ) 4209600 | 1 372 zł |
Pirelli P Zero Winter (255/45 R19 104V) 4209600 | 1 372 zł |
Pirelli P Zero Winter ( 255/45 R19 104V XL Elect, PNCS, T0 ) | 1 389 zł |
Opona Pirelli 255/45R19 P ZERO WINTE 104V T0 NCS ELT - opony zimowe 42096 | 1 225 zł |
Modyfikacje Pirelli PZero Winter 255/45 R19 104V Tesla
Ceny na Pirelli PZero Winter 255/45 R19 104V Tesla |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero Winter 255/45 R19 104V | od 1 089 zł | 7 oferty | ||
Pirelli PZero Winter 255/45 R19 104V Tesla | od 1 225 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →