Opona zimowa Michelin Pilot Alpin PA4 245/50 R18 100H Run Flat BMW/Mini
Wideo 8Zdjęcia 15 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Pilot Alpin PA4 245/50 R18 100H Run Flat BMW/Mini 245/50 R18 100 H RunFlat BMW/Mini 245/50 R18 104 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Alpin PA4 245/50 R18 100H Run Flat BMW/Mini
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Pilot Alpin PA4 ZP ( 245/50 R18 100H *, runflat ) 752323 | 1 123 zł |
Michelin Pilot Alpin PA4 ZP (245/50 R18 100H) 752323 | 1 115 zł |
Michelin Pilot Alpin PA4 ZP ( 245/50 R18 100H *, runflat ) | 1 136 zł |
Opona Michelin 245/50R18 PILOT ALPIN PA4 GRNX * ZP M+S 100H - opony zimowe | 1 054 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Pilot Alpin PA4 245/50 R18 100H Run Flat BMW/Mini
Ceny na Michelin Pilot Alpin PA4 245/50 R18 100H Run Flat BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Alpin PA4 245/50 R18 100H Run Flat BMW/Mini | od 1 054 zł | 4 oferty | ||
Michelin Pilot Alpin PA4 245/50 R18 104V | od 935 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →