Opona letnia Michelin Energy Saver 195/60 R15 88H
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Energy Saver 195/60 R15 88H 195/60 R15 88 H 195/60 R15 88 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Energy Saver 195/60 R15 88H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Energy Saver ( 195/60 R15 88H WW 20mm ) | 1 335 zł |
Michelin Energy Saver ( 195/60 R15 88H WW 40mm ) | 1 457 zł |
Michelin Energy Saver ( 195/60 R15 88H WW 20mm ) | 1 295 zł |
Michelin Energy Saver ( 195/60 R15 88H WW 40mm ) | 1 503 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Energy Saver 195/60 R15 88H
Ceny na Michelin Energy Saver 195/60 R15 88H |
---|---|---|---|---|
Michelin Energy Saver 195/60 R15 88H | od 1 295 zł | 4 oferty | ||
Michelin Energy Saver 195/60 R15 88V | od 1 327 zł | 4 oferty |
Polecamy