Lampa błyskowa Meike MK-320
Wideo 15Zdjęcia 7 |
Meike MK-320 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Meike 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Meike.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Meike MK-320
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Meike flash cobra MK-320 dla Fuji D105252 | 425 zł |
MEIKE MK-320N Mini TTL Speedlite automatyczna lampa błyskowa do Nikon MI H | 388 zł |
MEIKE MK-320S Mini TTL Speedlite automatyczna lampa błyskowa do aparatów S | 366 zł |
Meike MK-320F Speedlite TTL Master Flash dla Fujifilm Camera X-M1 X-T1 X-P | 420 zł |
Meike MK320 Speedlite TTL GN32 TTL wyświetlacz LCD Master Flash do aparatu | 379 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →