Lampa błyskowa Cullmann CUlight FR 36
Cullmann CUlight FR 36 |
|
Jest odchylany szerokokątny dyfuzor. Pełna obsługa TTL. Pokrycie najszerszego zakresu ogniskowych. Tryb szybkiej synchronizacji. Duży podświetlany ekran informacyjny. Kompatybilny ze wszystkimi głównymi systemami.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cullmann 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cullmann.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cullmann CUlight FR 36
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cullmann 61140 CUlight FR 36MFT lampa stroboskopowa do aparatu Olympus/Pan | 389 zł |
Cullmann CUlight FR 36F Fujifilm AF-A-CMN-002 | 389 zł |
Cullmann CUlight FR 36P lampa błyskowa do Pentax 61160 | 460 zł |
Cullmann CUlight FR 36 MFT AF-A-CMN-001 | 389 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →