Opona zimowa Maxxis Premitra Ice SP3 185/70 R14 88T
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Maxxis Premitra Ice SP3 185/70 R14 88T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis Premitra Ice SP3 185/70 R14 88T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxxis Premitra Ice SP3 (185/70 R14 88T) ETP23554300 | 835 zł |
Maxxis Premitra Ice SP3 ( 185/70 R14 88T, Nordic compound ) | 867 zł |
Maxxis Premitra Ice SP3 ( 185/70 R14 88T, Nordic compound ) ETP23554300 | 855 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →