Opona całoroczna Maxxis BigHorn MT-764 33/12,5 R15 108Q
Wideo 4Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Maxxis BigHorn MT-764 33/12,5 R15 108Q |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis BigHorn MT-764 33/12,5 R15 108Q
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MAXXIS MM3312515QMT764 175 R15 108 - C/C/74 dB - opony letnie 42725730 | 1 397 zł |
Maxxis MT-764 Bighorn (33x12.50/ R15 108Q) 42725730 | 951 zł |
Maxxis MT-764 Bighorn ( LT33x12.50 R15 108Q 6PR, POR, RWL 30mm ) 42725730 | 953 zł |
Maxxis MT-764 Bighorn ( LT33x12.50 R15 108Q 6PR, POR, RWL 30mm ) | 974 zł |
Wideo recenzje
Polecamy