Klucz udarowy Makita DTW180RTJ
Zdjęcia 5 |
Makita DTW180RTJ akum. 2 szt. 5 Ah , etui Makpacakum. brak, bez walizki |
|
Model DTW180Z jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i etui, a model DTW180RFE jest dostarczany z dwoma akumulatorami (3 Ah), ładowarką i etui
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita DTW180RTJ
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Makita DTW180RTJ Cordless Impact Driver | 1 328 zł |
DTW180RTJ Klucz udarowy akum. 3/8" LI-ION 180Nm BLDC 5.0Ah w walizce Makpa | 1 791 zł |
Makita Makita Klucz udarowy 18v 3/8' 180nm 2 x 5,0ah walizka makpac dtw180 | 1 823 zł |
Klucz udarowy Makita DTW180RTJ 18 V 3/8" | 1 652 zł |
MAKITA KLUCZ UDAROWY 18V 3/8' 180Nm 2 x 5,0Ah WALIZKA MAKPAC DTW180RTJ | 1 458 zł |
Klucz udarowy Makita DTW180RTJ 18 V 3/8" | 1 616 zł |
Modyfikacje Makita DTW180RTJ
Ceny na Makita DTW180RTJ |
---|---|---|---|---|
Makita DTW180RTJ | od 1 328 zł | 6 oferty | ||
Makita DTW180Z | od 561 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →