Wiertarka Makita DA333DZ (190517)
Wideo 3Zdjęcia 5 |
Makita DA333DZ akum. 2 szt. 2 Ah , Ładowarka DC10SBakum. brak |
|
Model DA333DZ jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i obudowy, a model DA333DSAE jest dostarczany z dwoma akumulatorami (2 Ah), ładowarką i walizką
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita DA333DZ
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DA333DZ Wiertarka kątowa akum. 10mm li-ion, CXT 10,8V/12V MAX MAKITA | 378 zł |
Makita Makita Wiertarka kątowa 12v cxt da333dz samozacisk | 420 zł |
Wiertarka Makita DA333DZ 10.8 V | 324 zł |
Wiertarka kątowa MAKITA da333dz, 10,8 V MDA333DZ | 324 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Makita DA333DZ
Ceny na Makita DA333DZ |
---|---|---|---|---|
Makita DA333DSAE | od 836 zł | 4 oferty | ||
Makita DA333DZ | od 324 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →