Antena telewizyjna Maclean MCTV-920
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Maclean MCTV-920 |
|
Może służyć jako podstawka pod słuchawki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maclean 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maclean.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maclean MCTV-920
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maclean Antena TV DVB-T/T2 H.265 HEVC wewnętrzna LTE MCTV-920 czarna AVMCL | 79 zł |
Maclean DVB-T/T2 H.265 HEVC wewnętrzna LTE MCTV-920 czarna TUN-SAT-MAA-002 | 79 zł |
Maclean Antena TV DVB-T/T2 H.265 HEVC wewnętrzna LTE MCTV-920 czarna 47683 | 90 zł |
MACLEAN MCTV-920 | 110 zł |
Maclean Antena TV DVB-T/T2 H.265 HEVC wewnętrzna LTE MCTV-920 czarna 47683 | 79 zł |
Antena telewizyjna MACLEAN DVB-T LTE MCTV-920 | 73 zł |
Antena pokojowa wewnętrzna Maclean MCTV-920 (aktywna; 28 dB; Typ F) | 71 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →