Antena telewizyjna Maclean MCTV-945
Zdjęcia 5 |
Maclean MCTV-945 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maclean 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maclean.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maclean MCTV-945
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maclean MCTV-945 USB DVB-T/T2 H.265 HEVC TUN-SAT-MAA-010 | 140 zł |
Antena RTV Maclean Antena uniwersalna zewnętrzna Maclean MCTV-945 12/24V ( | 118 zł |
Maclean, Antena aktywna DVB-T MCTV-945 12-24V | 141 zł |
Antena wielokierunkowa DVB-T/T2 HEVC Maclean, aktywna, magnetyczna, 12/24V | 102 zł |
Maclean, Antena aktywna DVB-T MCTV-945 USB | 141 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →