ТВ-антена Maclean MCTV-930
Фото 6 |
Maclean MCTV-930 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maclean 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maclean.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maclean MCTV-930
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Maclean TV DVB-T/T2 H.265 HEVC tubowa filtr LTE MCTV-930 czarna TUN-SAT-MA | 72 zł |
Antena RTV Maclean MCTV-930 TV DVB-T zewnętrzna tubowa LTE, max 100dBµV | 69 zł |
Antena telewizyjna MACLEAN DVB-T aktywna MCTV-930 LTE | 73 zł |
Antena pokojowa DVB-T FM DAB aktywna MCTV-930 LTE | 60 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →