Antena telewizyjna Sencor SDA 611
Zdjęcia 3 |
Sencor SDA 611 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SDA 611
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sencor Antena zewnętrzna SDA 611 DVB-T2/T Zysk 12dB,Imp 75OHm, 4G LTE AVSE | 89 zł |
Antena zewnętrzna SENCOR SDA-611 | 89 zł |
Sencor Antena zewnętrzna SDA 611 DVB-T2/T Zysk 12dB,Imp 75OHm, 4G LTE 5058 | 101 zł |
Antena zewnętrzna SENCOR SDA-611 | 89 zł |
Antena RTV Sencor Antena zewnętrzna SDA 611 DVB-T2/T Zysk 12dB,Imp 75OHm, | 137 zł |
Sencor Antena zewnętrzna SDA 611 DVB-T2/T Zysk 12dB,Imp 75OHm, 4G LTE 5058 | 89 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →