Antena telewizyjna Telmor DIGITactiva 5G
Telmor DIGITactiva 5G |
|
Wbudowany filtr 5G.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Telmor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Telmor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Telmor DIGITactiva 5G
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Antena kierunkowa TELKOM-TELMOR Digit Activia 5G Protected | 180 zł |
Antena kierunkowa TELKOM-TELMOR Digit Activia 5G Protected WAN-0102-007-01 | 180 zł |
Antena RTV Telkom-Telmor Antena TV naziemnej cyfrowej DIGIT 5G PROTECTED A | 194 zł |
Antena DVB-T2 aktywna Digit 5G Protected Lte Telkom Telmor | 199 zł |
Antena TV naziemnej cyfrowej DIGIT 5G PROTECTED AKTYWNA niebieska TELMOR | 209 zł |
Antena TV naziemnej cyfrowej DIGIT 5G PROTECTED AKTYWNA biała TELMOR | 209 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →