Antena telewizyjna One For All SV 9453
Zdjęcia 3 |
One For All SV 9453 |
|
Ochrona przed kurzem i wilgocią - IP55
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog One For All 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele One For All.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup One For All SV 9453
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ONE FOR ALL Antena ONE FOR ALL SV 9453 Czarno-srebrny | 249 zł |
Antena zewnętrzna ONE FOR ALL SV 9453 | 249 zł |
One For All Zewnętrzna antena telewizyjna SV9453 | 295 zł |
Antena zewnętrzna ONE FOR ALL SV 9453 | 249 zł |
Antena RTV One For All zewnętrzna ze wzmacniaczem 9.5 - 15 dB, do 45 km od | 220 zł |
Antena zewnętrzna ONE FOR ALL SV 9453 | 249 zł |
Antena zewnętrzna DVB-T ONE FOR ALL SV 9453, 9,5 - 15dB | 163 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →