ТВ-антена One For All SV 9453
Фото 3 |
One For All SV 9453 |
|
Ступінь захисту від пилу і вологи - IP55
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог One For All 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі One For All.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити One For All SV 9453
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ONE FOR ALL Antena ONE FOR ALL SV 9453 Czarno-srebrny | 249 zł |
Antena zewnętrzna ONE FOR ALL SV 9453 | 249 zł |
One For All Zewnętrzna antena telewizyjna SV9453 | 295 zł |
Antena zewnętrzna ONE FOR ALL SV 9453 | 249 zł |
Antena RTV One For All zewnętrzna ze wzmacniaczem 9.5 - 15 dB, do 45 km od | 220 zł |
Antena zewnętrzna ONE FOR ALL SV 9453 | 249 zł |
Antena zewnętrzna DVB-T ONE FOR ALL SV 9453, 9,5 - 15dB | 163 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →