Antena telewizyjna TechniSat TechniYagi T3-p (0000/6047)
TechniSat TechniYagi T3-p |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TechniSat 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TechniSat.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TechniSat TechniYagi T3-p
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TechniSat Antena kierunkowa, Pasywna, Technityagi T3 AVTESADZ0000186 | 93 zł |
Antena zewnętrzna TechniSat TechniYagi T3 pasywna | 109 zł |
TechniSat Techniyagi T3-p TUN-SAT-TST-045 | 106 zł |
TECHNISAT 0000/6047 13dB | 125 zł |
TechniSat Antena kierunkowa, Pasywna, Technityagi T3 53281 | 93 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →