Antena telewizyjna Maclean MCTV-855
Zdjęcia 4 |
Maclean MCTV-855 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maclean 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maclean.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maclean MCTV-855
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maclean MCTV-855 - aerial | 121 zł |
Maclean DVB-T/T2 H.265 HEVC TV Combo UHF MCTV-855A TUN-SAT-MAA-007 | 110 zł |
Antena RTV Maclean Antena kierunkowa zewnętrzna Maclean MCTV-855A (aktywna | 103 zł |
Antena TV Maclean DVB-T zewnętrzna Combo UHF VHF max 100dB?V aktywna filt | 119 zł |
Antena kierunkowa zewnętrzna Maclean MCTV-855A (aktywna; 20 dB; Typ F) | 95 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →