Kolumny głośnikowe M-AUDIO BX4
Wideo 14Zdjęcia 11 |
M-AUDIO BX4 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog M-AUDIO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele M-AUDIO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup M-AUDIO BX4
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kolumny głośnikowe M-AUDIO BX4BT Czarny (2 szt.) | 630 zł |
Kolumny głośnikowe M-AUDIO BX4BT Czarny (2 szt.) BX4 PAIR BT | 630 zł |
M-Audio BX4 Studio Monitor Pair BX4PAIRXEU | 495 zł |
M-Audio M-Audio BX4 BT Black BX4-BT | 587 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →