Kolumny głośnikowe Alesis Elevate 4
Wideo 7Zdjęcia 6 |
Alesis Elevate 4 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alesis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alesis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alesis Elevate 4
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alesis podnieść 4 monitory studyjne para XELEVATE4XEU-GER | 572 zł |
Alesis Alesis Elevate 4 Black ELEVATE4 | 506 zł |
Monitory odsłuchowe aktywne para - ALESIS Elevate 4 | 549 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →