Kolumny głośnikowe M-AUDIO BX3
Wideo 11Zdjęcia 11 |
M-AUDIO BX3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog M-AUDIO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele M-AUDIO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup M-AUDIO BX3
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kolumny głośnikowe M-AUDIO BX3 Czarny (2 szt.) | 500 zł |
Kolumny głośnikowe M-AUDIO BX3BT Czarny (2 szt.) BX3 PAIR BT | 580 zł |
M-Audio BX3 Monitor studyjny para BX3PAIRXEU | 442 zł |
M-Audio M-Audio BX3 Black RMID060 | 400 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →