Акустична система M-AUDIO BX3
Відео 11Фото 11 |
M-AUDIO BX3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог M-AUDIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі M-AUDIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити M-AUDIO BX3
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
M-Audio BX3 Monitor studyjny para BX3PAIRXEU | 442 zł |
M-Audio M-Audio BX3 Black RMID060 | 394 zł |
M-Audio BX3 Pair BT - Para monitorów Bluetooth - WYPRZEDAŻ - ostatnie sztu | 599 zł |
M-Audio BX3BT Bluetooth Monitor studyjny para BX3PAIRBTXEU | 445 zł |
M-Audio M-Track Solo USB Interface with M-Audio BX3 Studio Monitors MTRACK | 720 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →