Акустична система Edifier R2850DB
Відео 12Фото 6 |
Edifier R2850DB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edifier 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edifier.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edifier R2850DB
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Edifier R2850DB Głośniki Czarny 150W | 1 100 zł |
Edifier Speakers 2.0 R2850DB (black) | 1 508 zł |
Aktywne Kolumny Podstawkowe Edifier R2850DB Czarne (2 szt.) | 1 188 zł |
Głośniki komputerowe 2.0 EDIFIER R2850DB | 1 175 zł |
Aktywne Kolumny Podstawkowe Edifier R2850DB Czarne (2 szt.) | 1 188 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →