Акустична система M-AUDIO BX5 D3
Відео 11Фото 4 |
M-AUDIO BX5 D3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог M-AUDIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі M-AUDIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити M-AUDIO BX5 D3
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kolumna głośnikowa M-AUDIO BX5 D3 Czarny (1 szt.) | 500 zł |
M-Audio M-Audio BX5 D3 Black BX5D3 | 471 zł |
M-Audio BX5-D3 Studio Monitor XBX5D3XEU-GER | 443 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості акустичної системи M-AUDIO BX5 D3:
- Роздільні підсилювачі для ВЧ (40 Вт) і НЧ (60 Вт) динаміків
РекомендуємоПорівняти в таблиці →