Акустична система M-AUDIO BX4
Відео 14Фото 11 |
M-AUDIO BX4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог M-AUDIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі M-AUDIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити M-AUDIO BX4
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
M-Audio M-Audio BX4 BT Black BX4-BT | 587 zł |
M-Audio BX4 Studio Monitor Pair BX4PAIRXEU | 495 zł |
M-AUDIO BX4 - monitory aktywne (para) | 449 zł |
M-Audio BX4 Pair BT - Para monitorów Bluetooth - darmowy odbiór w 22 miast | 669 zł |
M-Audio M-Audio BX4 Black RMID065 | 496 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →