Акустична система Alesis Elevate 3
Відео 11Фото 3 |
Alesis Elevate 3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alesis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alesis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alesis Elevate 3
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Alesis Elevate 3 głośniki pulpicie Studio MKII ELEVATE3MKIIXEU | 358 zł |
Alesis Alesis Elevate 3 MKII Black ELEVATE3-MKII | 361 zł |
Monitory odsłuchwe aktywne para - Alesis Elevate 3 MkII aktywne | 399 zł |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості акустичної системи Alesis Elevate 3:
- Можливість посилення басів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →