Kolumny głośnikowe Alesis Elevate 3
Wideo 11Zdjęcia 3 |
Alesis Elevate 3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alesis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alesis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alesis Elevate 3
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alesis Elevate 3 głośniki pulpicie Studio MKII ELEVATE3MKIIXEU | 358 zł |
Alesis Alesis Elevate 3 MKII Black ELEVATE3-MKII | 361 zł |
Monitory odsłuchwe aktywne para - Alesis Elevate 3 MkII aktywne | 399 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości kolumn głośnikowych Alesis Elevate 3:
- Możliwość wzmocnienia basów
PolecamyPorównaj w tabeli →