Kolumny głośnikowe M-AUDIO BX5 D3
Wideo 11Zdjęcia 4 |
M-AUDIO BX5 D3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog M-AUDIO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele M-AUDIO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup M-AUDIO BX5 D3
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kolumna głośnikowa M-AUDIO BX5 D3 Czarny (1 szt.) | 500 zł |
M-Audio M-Audio BX5 D3 Black BX5D3 | 471 zł |
M-Audio BX5-D3 Studio Monitor XBX5D3XEU-GER | 443 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości kolumn głośnikowych M-AUDIO BX5 D3:
- Oddzielne wzmacniacze dla głośników HF (40 W) i LF (60 W)
PolecamyPorównaj w tabeli →