Lodówka Liebherr Pure CNsfd 5704 srebrny
Zdjęcia 10 |
Liebherr Pure CNsfd 5704 srebrny biały srebrny |
|
Możliwość zainstalowania bezprzewodowego modułu sterującego SmartDeviceBox.
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Liebherr 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Liebherr.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Liebherr Pure CNsfd 5704 srebrny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Chłodziarko zamrażarka wolnostojąca CNsfd 5704 Pure NoFrost CNsfd 5704 | 3 999 zł |
Lodówka wolnostojąca z zamrażarką LIEBHERR CNsfd 5704 Pure NoFrost | 4 299 zł |
LIEBHERR CNsfd 5704 Pure 2+3LATAGWARANCJI|RABATY|PROMOCJE|RATY0|info226674 | 3 999 zł |
Chłodziarko-zamrażarka LIEBHERR CNsfd 5704 (22)8777777- Autoryzowany sprze | 3 919 zł |
Chłodziarko-zamrażarka LIEBHERR CNsfd 5704 Pure I tel. (22) 266 82 20 I Ra | 4 799 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Liebherr Pure CNsfd 5704
Ceny na Liebherr Pure CNsfd 5704 |
---|---|---|---|---|
Liebherr Pure CNd 5704 biały | od 3 679 zł | 9 oferty | ||
Liebherr Pure CNsfd 5704 srebrny | od 3 919 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →