Lodówka Liebherr SBSes 8496 stal nierdzewna
Wideo 1Zdjęcia 11 |
Liebherr SBSes 8496 stal nierdzewna |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Liebherr 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Liebherr.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Liebherr SBSes 8496 stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka Side by Side Liebherr SBSes 8496 PremiumPlus srebrny SWTNes 428599 | 29 499 zł |
Lodówka Side-by-Side LIEBHERR SBSes 8496 PremiumPlus (BioFresh, NoFrost) 2 | 29 499 zł |
Chłodziarko-zamrażarka LIEBHERR SBSes 8496 (22)8777777- Autoryzowany sprze | 29 498 zł |
Zestaw Side-by-Side LIEBHERR SBSes 8496 I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 | 27 576 zł |
Chłodziarko-zamrażarka LIEBHERR SBSes 8496 (22)8777777- Autoryzowany sprze | 29 498 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →