Lodówka do zabudowy Liebherr ICSe 5103
Zdjęcia 4 |
Liebherr ICSe 5103 |
|
W 2021 roku do linii Pure została dodana lodówka do zabudowy dwukomorowa Liebherr. Urządzenie można sklasyfikować jako rozwiązanie na styku poziomu średniozaawansowanego i zaawansowanego. Przy wymiarach do budowy 1772x560x550 mm model ma użyteczną objętość 262 litrów. Oferuje również dwa obwody chłodzące i praktyczne sterowanie dotykowe z wyświetlaczem, wsparcie trybu urlopowego i ochronę dziecka.
Lodówka Liebherr ICSe 5103 posiada 72-litrową komorę zamrażarki umieszczoną w dolnej części szafki. Znajdują się tutaj trzy zwykłe szuflady, jednak będziesz musiał je rozmrozić ręcznie. Komora lodówki o pojemności 190 litrów, oprócz czterech otwartych szklanych półek, ma trzy kieszenie na drzwiach i strefę wilgotności EasyFresh na teleskopowych szynach do przechowywania owoców i warzyw. Dezodorant (filtr FreshAir) odpowiada za usuwanie nieprzyjemnych zapachów. Podczas pracy urządzenie generuje umiarkowany hałas (do 37 dB), a roczne zużycie energii elektrycznej nie powinno przekraczać 294 kWh. Model jest kompatybilny z modułem SmartDevice-Box, którego zakup pozwoli na zdalne sterowanie pracą urządzenia (przez Wi-Fi).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Liebherr 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Liebherr.
Kup Liebherr ICSe 5103
Chłodziarko-zamrażarka Liebherr ICSe 5103 Pure z EasyFresh SmartFrost | 3 298 zł |
Chłodziarko-zamrażarka LIEBHERR ICSe 5103 Pure od ręki ! Wysyłka 24h! Zadz | 3 469 zł |
Lodówka Liebherr ICSe 5103 | 3 465 zł |
Chłodziarko-zamrażarka LIEBHERR ICSe 5103 Pure od ręki ! Wysyłka 24h! Zadz | 3 469 zł |
Chłodziarko-zamrażarka Liebherr ICSe 5103 Pure z EasyFresh SmartFrost | 3 298 zł |